Tietoa meistä

Lakikoulutus.fi tarjoaa käytännönläheisiä juridiikan koulutuksia.

Asiantuntijamme ovat kokeneita alan asiantuntijoita ja tekevät päivätyötään juridiikan parissa, joka takaa myös koulutuksen käytännön hyödyt.

Koulutustapamme on käytännönläheinen, selkeäsanainen ja osallistava. Kerromme asioista käytännön esimerkein ja vältämme monimutkaista kielenkäyttöä. Koulutuksemme perustuu vastavuoroiseen keskusteluun osallistujien kanssa. Olemme toimineet juridiikan kouluttajina yli 20 vuotta, joka näkyy varmuudessamme.

Koulutuksemme ovat saaneet erinomaisia palautteita ja asiakastyytyväisyys on ollut aina korkea.

Keskustelemme mielellämme kanssanne juridiikan koulutustarpeistanne. Voit ottaa meihin yhteyttä tästä.

Lakikoulutus.fi on osa BLF Asianajotoimisto Oy:n toimintaa.

Ota yhteyttä

Mervi Kulonen

Mervi Kulonen
Koulutuspäällikkö
040 669 1111
mervi.kulonen@lakikoulutus.fi

Ajankohtaisia koulutuksia

Alla löytyy tietoa ajankohtaisista koulutuksistamme. Ilmoittaudu mukaan!

Koulutukset

Käytännön sopimusoikeutta -koulutusohjelma, Etelä-Savo

Toteutamme vuoden 2023 aikana Käytännön sopimusoikeutta -koulutusohjelman verkossa yhteistyössä Etelä-Savon ammattiopisto ESEDUn oppisopimuspalvelujen kanssa. Koulutus on maksuton oppisopimuksella.   Laaditko työssäsi sopimuksia myyjän tai ostajan roolissa? Vastaatko liiketoimintanne sopimuksista?

Lue lisää »